phone_android+37062095645
phone_android+37064313247
mail_outlineinfo@svarosoaze.lt
access_timeDirbame nuo 8:00 iki 20:00

Mūsų atliekamos paslaugos

Langų valymas

Profesionaliai atliekame įvairių langų valymą. Valome langus, vitrininius stiklus, stiklo pertvaras bei veidrodžius. Kokybei užtikrinti, valome tiek stiklus, tiek pačius jų rėmus, tarpus bei palanges.


Mes atsakingai žiūrime į aplinkosaugą, tad naudojame ne tik profesionalias, bet ir ekologiškas, gamtai draugiškas priemones. Tačiau, esant kraštutinumams ir kliento poreikiui, į pagalbą pasitelkiame chemines medžiagas, kurios padėtų pasiekti norimą rezultatą. Profesionaliai ir kruopščiai atliekame langų valymą po remonto. Valymo paslaugų kaina priklauso nuo langų dydžio ir esamos jų būklės ir padėties.

Patalpų dezinfekavimas

Turime licenziją ir specialią įrangą teikti patalpų dezinfekavimą patalpoms, kuriose buvo ar galimai buvo užkratas.


Dezinfekcijos tikslas – infekcines ligas sukeliančių, patogeninių mikroorganizmų (virusų, bakterijų ir kt.), esančių aplinkoje, naikinimas. Dezinfekcija nuo įprastinio valymo skiriasi savo darbų metodika ir cheminėmis priemonėmis.

COVID-19 PREVENCIJA
Pandemijos laikotarpiu mums kaip niekad svarbus žmonių saugumas, tad jam užtikrinti atliekame gyvenamųjų, prekybinių, komercinių, gamybinių (ofisų, parduotuvių, susitikimų salių, kavinių, restoranų ir kitų, galimai užkrėstų virusu) patalpų bei jų paviršių dezinfekavimo paslaugas.

Kodėl svarbi dezinfekcija?

LR SAM rekomendacijos, kurios pateiktos remiantis naujausiomis tarptautinių organizacijų gairėmis, pandemijos metu pataria visas patalpas/paviršius valyti kuo dažniau, siekiant maksimaliai efektyviai sustabdyti COVID-19 viruso plitimą. Tiek kasdienė patalpų higiena (t. y. profilaktinis dezinfekavimas), tiek baigiamoji dezinfekcija yra būtinos priemonės norint sumažinti COVID-19 viruso užsikrėtimo riziką ir jį pilnai pašalinti.

Kenkėjų kontrolė ir naikinimas

Atliekame dezinsekcijos, deratizacijos, dezodoracijos paslaugas visoms įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, kuriose pagal įstatymus būtina atlikti kenkėjų kontrolės darbus. Teikiame profilaktinės kenkėjų kontrolės ir naikinimo paslaugas pagal ilgalaikes sutartis (kurių iš Jūsų reikalauja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba). Esant poreikiui, pritaikysime individualią kenkejų kontrolės programą.


Nuolatinius pastatų, įrenginių patikrinimus ir kenkėjų naikinimo darbus atliekame tiek mažose, tiek vidutinėse ir stambiose įmonėse, tiek viešose vietose. Profesionalus, greitas ir patikimas kenkėjų naikinimas verslui atliekamas šiais būdais:

• Deratizacija – įvairių graužikų naikinimas specialiomis patikrintomis priemonėmis.
• Dezinsekcija – įvairių rūšių kenksmingų vabzdžių naikinimas.
• Dezinfekcija – bakterijų ir mikroorganizmų naikinimas specialiomis cheminėmis priemonėmis
• Dezodoracija – nemalonių kvapų pašalinimas namų patalpose.

Atsiradus kenkėjų naikinimo verslui poreikiui gali kreiptis įvairaus dydžio įmonės, veiklą vykdančios visoje Lietuvoj. Suprantame kenkėjų riziką verslui, tad užtikriname visapusišką konfidencialumą ir profesionalumą.

Postatybinis valymas

Profesionaliai atliekame valymą po remonto ir statybų darbų. Naudojame profesionalią Karcher gamybos įrangą, kuri užtikrina visų galimų pėdsakų, likusių po statybų, panaikinimą.Valymas atliekamas atsižvelgiant į individualią situaciją: priemonės ir technika parenkamos specialiai pagal esamą grindinį – nesvarbu ar tai būtų linoleumas, parketas, plytelės, ąžuolinės grindys ar kt. . Be to, kruopščiai atliekame ir langų valymą po remonto darbų. Profesionalios Karcher valymo priemonėmis pašaliname susikaupusias dulkes, kalkes bei kitus nešvarumus. Valymo paslaugų kaina priklauso nuo esamos situacijos, grindinio, langų ir kitų paviršių dydžio ir esamos padėties.

Daugiabučių laiptinių priežiūra

Profesionaliai prižiūrime daugiabučių bendrijų tvarką, pasirūpiname estetiniu laiptinių vaizdu. Palaikyti reprezentatyvią tvarką daugiabučių bendrijose mes valome laiptines, jų langus, atsižvelgiant į sezoną ir individualius bendrijų poreikius. Paslaugos teikiamos atsižvelgiant į kliento pageidavimus ir norimas paslaugas.
Parkingų valymas

Profesionaliai prižiūrime automobilių stovėjimo aikštelių tvarką. Atsižvelgiant į individualius kliento poreikius, siūlome sausą arba šlapią parkingo valymą (siurbimą arba plovimą).
Mūsų atsiliepimai

ŠVAROS OAZĖ
5.0
Iš viso 4 atsiliepimai
Justė Mi
Justė Mi
2021-09-21T13:38:35+0000
Puikiai atliktas darbas - rekomenduoju 👍😊👌
Dziuli Kelert
Dziuli Kelert
2021-04-11T09:40:16+0000
Atvyko tiksliai laiku. Išvalė stiklus kokybiškai. Mandagūs, lengvai bendraujantys vyrukai. Ačiū jiems:)
JovIta Jofka
JovIta Jofka
2021-03-13T07:46:51+0000
Recommended!🌟🌟🌟🌟🌟Greitis,kokybe,kaina🔥
Deividas Janušas
Deividas Janušas
2020-11-11T10:28:47+0000
Labai greitai ir puikiai atliktas darbas ! Būtinai kreipsiuosi vėl !
Milita Kaubrė
Milita Kaubrė
2020-11-10T21:39:43+0000
Didžiausios rekomendacijos komandai!

Susisiekite su mumis

    Vardas
    El. paštas
    Tema